... ...
OPISY
CZERWONY SZLAK ROWEROWY

240px-Szlak rowerowy czerwony.svgJest to najdłuższa z oficjalnych tras. Taki dystans po płskim szutrze zajmuje dobrym rowerzystom niespełna 1:20h. Tutaj potrzeba dodatkowej godziny aby uporać się z podjazdami. Są dwa długie podjazdy na trasie. Mozolne i zapadające w pamięć... Tą trasę dedykujemy na wypad z dużym zapasem czasu. Jeśli chcecie zrobić przerwę podczas jazdy to zarezerwujcie sobie 3 godziny. Naszym zdaniem jest to najbardziej zróżnicowana trasa z oficjalnych szlaków. Dostajecie, kostkę brukową, łąki, lasy, szczyty i widoki. Najlepsze wrażenia !!

 
NIEBIESKI SZLAK ROWEROWY

rowerowy1Niebieski jest bardzo fajny. To bardzo szybka trasa z krótkimi ale częstymi podjazdami. Dla ambitnych może to nabrać sportowego charakteru. Takie ostre podjazdy da się utrzymać w tępie, dzięki czemu czas przejazdu tego szlaku jest krótki, a zmęcznie większe. Przewyższenia są naprawdę zadowalające jak na ten dystans. Jeśli chcecie się solidnie umęczyc w 90 minut, lub zaliczyć dwa szlaki w jeden dzień, to atakujcie niebieski!!

 
ŻÓŁTY SZLAK ROWEROWY

http://94.23.63.122/~admin/bardomtb/rowerowy2.jpg

Żółty szlak rowerowy cechuje się najskromniejszym dystansem, oraz bardzo pokręconą trasą. Skrzyżowań jest dosłownie 5, ale łuków i zakrętów pełno, można to zobaczyć na mapie tej trasy. Polecamy ten wyjazd dla osób chcących się przejachać w dość trudnym terenie, ale na małym dystansie. Trasa idealna dla osób, które mają łącznie godiznę na  ubranie się, wyjście na rower, powórt, kompiel i przebranie :D.

 
ZIELONY SZLAK ROWEROWY

szlak rowerowy zielonyZielony szlak powinien dostać nazwę: "Niedzielna Traska". Mocno wypłaszczona charakterystyka, ponad 30% to podłoże asfaltowe, dystans przyjazny wypocznkowi i przewyższenia w zasięgu dla każdego. Jeśli chcecie się karnąć w odkrytym terenie, ze słoneczkiem, pozwiedzać okoliczne wioseczki  to jest to wybór dla Was.

 

 


Free joomla themes, forum web hosting.
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin